وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

آیا شما فقط خانه فعلی فرسوده هستید؟ حضور وب شما؟ آیا اگر بخواهید مطابقت با برنامه های اجتماعی عروسی را در برنامه عروسی انجام دهید ، آیا می خواهید قفل ها را بیرون بیاورید؟ شما می دانید که “کارشناسان” اعلام می کنند که شما باید حضوری آنلاین داشته باشید ، و وب سایت شما اولین تأثیر کسب و کار شما در مورد بسیاری از عروس ها است که اکنون به جای چهره برای مدیریت جلسه ، شخص نمی فهمد که چگونه یک وب سایت ایجاد کند. علاوه بر این که چه کسی پول سختی را به دست آورده به برخی از معلمان وب که قصد دارد شما را با مکالمه تکنو و نیکل و سکه اشتباه کند اشتباه می کند. به روز رسانی کمی و تغییر شما به منظور ایجاد؟

پرسش: بنابراین از طریق آزمایش در میان مراحل نهایی بسیاری از پیدایش قفس شناور بود. اگر یک راز تجاری hush-hush نیست ، آیا می توانید بسیاری از مواردی را که در آن مکان آزمایش کشف و اصلاح کرده اید از ما مطلع شوید؟ و چه کسی تست را انجام داده است؟

افراد بی وجدان بسیاری می توانند در یکی از جدیدترین افراد باشند که  آژانس دیجیتال مارکتینگ هیچ فایده ای نمی دانند. به خصوص بازار جهانی بازاریابی اینترنتی ، بنابراین آنچه را که می بینید بار دیگر بررسی کنید و از صحت هر چیزی که به نظر عالی می رسد ، دور شوید. بخش بازاریابی آنلاین شما را با درجه خاصی “تضمین” می کند ، آنها را باور نکنید. چرا تو باید؟ آنها صاحب موتور جستجو نیستند. آنها درصورتی که تعداد متغیرهای واضح صنعت آنها باشد ، نمی توانند رتبه بندی را تضمین کنند.

از آژانس بازاریابی دیجیتال شبکه جهانی وب بپرسید آیا آنها می توانند مراجع یا توصیفات مشتریان را برای شما ارسال کنند. با توجه به اینکه این گواهی نامه ها را دریافت کردید ، حتماً آنها را بررسی کنید. با مشتری تماس بگیرید و از واقعی بودن گواهی اطمینان حاصل کنید.

اگر ضروری است که فکر می کنید رنگ فقط این جمله را کامل می کند ، “قرمز به معنای —- و سبز به معنی” – بدیهی است که هر کودک خوبی از معنای قرمز متوقف می شود و سبز به معنای بیرون زدن است. اگر چنین ایده های ساده ای به طور جدی کار کند ، یک فرهنگ یا بازار معین اینستاگرام می تواند برای نوع گرافیکی وب سایت ، بروشور یا محصول شما که برخی از اطلاعات آن را می فهمد ، معنی داشته باشد.

س: قبل از اینکه تولید تیزرهای تبلیغاتی به تست آزمایشی من برسد ، می خواهم ببینم که آیا درست است که شما در دومین مراسم تحلیف رئیس جمهور کلینتون ایده The Ferret را گرفته اید – یا اینکه این فقط شایعه است؟

هنگامی که افراد شما با مشتریان مشورت می کنند ، قیدهای ماده شرکت ها می گوید که شما دور گردن آنها قفل شده اید. در عوض آنها را آموزش دهید تا خودشان باشند. به یاد داشته باشید ، مردم می توانند کمبود اصالت را درک کنند. کالاهای موجود در مقالات شما بخشی از مکالمه آنلاین آنها نیست ، مکالمه واقعی ، مرده است.

برای مرور استراتژی های شبکه های اجتماعی از تیم های بازاریابی خود ، زمانی را اختصاص دهید. همیشه خوب است که در بالای کمپین ها باقی بمانید. اگر هرگز وب 2 را بلافاصله “دریافت” نکنید ، ترس و وحشت نداشته باشید. در اوقات فراغت با آنها آشنا شوید.